Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Kaliteli müşteri hizmetleri anlayışı ve teknik deneyimimizle müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Yüzlerce müşteriye ve sayısı milyonlara ulaşan tüketiciye hizmet vermekteyiz.

Gazeteler, dergiler, tv kanalları, kablo-uydu sistemleri, elektronik yayıncılar, araştırma şirketleri ve kişisel elektronik cihaz üreticileri hizmet verdiğimiz müşteriler arasında yer alıyor.


Kanalınızda öne çıkarmak istediğiniz tüm programlarının doğru, hatasız ve eksiksiz bilgilerini, talep ettiğiniz şekilde izleyicilerinize duyurabilmenizi çok kolay bir hale getiriyoruz.

Sizinle birlikte her programın detaylı bilgilerini içeren bir veri tabanı oluşturmak için çalışıyoruz. Ayrıca, kanalınızın izleyiciler açısından daha ilgi çekici olması için yapacağınız tanıtım çalışmalarının yaratım, üretim ve dağıtım süreçlerinde de size yardımcı olacak gerekli donanıma sahibiz.

Be Smart sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir kaynaktan karşılayabilirsiniz.

TV Yayın Akışları Merkezi

Kanalınız programlarının bilgilerini içeren bir veri tabanı oluşturup, bu bilgilerin gerekli alanlara dağıtımını sağlayabilir ve gerekli güncellemeleri hızlı bir şekilde yapabiliriz.

Bu çalışma kapsamında Be Smart sunucusuyla ofisiniz arasında kesintisiz bir bağlantıya sahip olursunuz.

Editöryal İçerikler

Kaliteli editöryal içeriklerle kanalınızın marka değerini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

İzleyicilerinizin veriler arasında herhangi bir farka rastlamaması için talep ettiğiniz ürünler, yayın akışları ve program bilgileri sizin editöryal üslubunuz doğrultusunda oluşturulur. Tanıtım metinlerinizin Be Smart tarafından hazırlanması sonucunda, personelinizin de diğer projelerinizde çalışmak için vakti kalır.

Web Sitelere ve Elektronik TV Rehberlerine (EPG) Veri Dağıtımı


Veri tabanımızla elektronik program rehberiniz veya web siteniz arasında kusursuz işleyen bir arayüz oluşturabiliriz.

Böylece program liste ve bilgilerini, sürekli ve sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bizden almak istediğiniz veriler, talep ettiğiniz yazım tarzında, uzunlukta ve biçimde, belirlenen tarih ve saatte teslime hazır hale getirilir.

Özel Çalışmalar

Be Smart çalışanları, kanalınızın program tanıtımları için kullanabileceğiniz, söyleşi, fotoğraf gibi malzemeleri içeren verileri sizin için araştırır ve hazır hale getirirken, sizin çalışanlarınızın başka projelerde çalışmak için vakti kalır.

Yüksek Kalitede Tanıtım Malzemeleri

Ürünlerinizin pazarlama materyallerini hazırlarken, yaptığımız çalışmanın öncelikli olarak sizin beklentilerinizi karşılamasına önem veriyoruz.Yayın akışları için gerekli listeleri ve program tanıtım metinlerini hazırlayarak, bunları size veya direkt müşterilerinize ulaştırabiliriz.

İmaj Bankası

Sizin için kullanımı kolay, özel bir imaj bankası oluşturarak, size ekstra tanıtım imkanları yaratabiliriz. Fotoğrafların ve tüm diğer imajların kaynağına ulaşmak, bunları depolamak, işleme tabi tutmak ve dağıtmak için size yardımcı olabiliriz.

Gazete, dergi ve diğer yayımlar için zengin ve güvenilir içeriğe sahip yayın akışları ve okur ihtiyaçlarına yönelik ürünler hazırlıyoruz.

Yayımcılar için tv program bilgileri, programlara yönelik editöryal ve özel içerik, sayfa tasarımı ve okurların ilgisini çekebilecek özel ürünler sunuyoruz.

Size sunacağımız hizmetler için anlaşma yaparken öncelikle sizin taleplerinizi göz önünde bulundururuz. Sizinle iş birliği içerisinde çalışarak beklentilerinize göre çözümler sunmayı garanti ediyoruz.

Sunduğumuz zengin ve kapsamlı çözümler :

Baskıya Hazır Çözümler

Yerel ve ulusal gazetelerden, tv yayın akışı dergilerine kadar her türlü yayım için baskıya hazır sayfalar oluşturabiliyoruz. Bu sayfalar istenilen herhangi bir formatta, gerekli resim ve bilgileri içerecek şekilde hazırlanabilir.

Yayım dünyasında çok önemli bir kriter olan, baskının vaktinde yetişmesi kuralı doğrultusunda grafikerlerimiz ve editörlerimiz, işlerin zamanında tamamlanabilmesi için ihtiyaç duyacağınız eksik personelin yerini tamamlar.Fotoğraflara Yönelik Çözümler

Fotoğraf editörlerimiz, tüm kanallardan gerekli görsel malzemelere erişir ve bu malzemeleri yayına hazır bir şekilde size ulaştırır. Fotoğrafları düzenlemede hem kaliteli hem de uygun maliyetli olan son teknoloji ürünlerini kullanıyoruz.Özel Çözümler

Size televizyon kanallarıyla ilgili ulaşmak istediğiniz tüm verileri sağlayabilecek donanıma sahibiz. Okuyucularınız için en iyi programların seçilmesi, program önerilerini toparlama ve bunların nasıl bir formatta sayfalarınızda yer alacağını planlama konusunda size özel çözümler sunabiliriz.

Gazeteler ve dergiler için talepler doğrultusunda oluşturulmuş hesaplı paketler hazırlayabilir, tek bir televizyon kanalına ya da televizyon programına odaklı özel paketler oluşturabiliriz.

Yayımlarınızın zahmetli ihtiyaçlarını karşılamak için bizden yardım alabilir, her türlü programla ilgili malzemeleri bize ısmarlayabilirsiniz. Programların özel verilerini ve fotoğraflarını da içeren bu özel servis, aynı zamanda size herhangi bir şirket içi yapılanmadan daha ucuza mâl olacaktır.

Size sunduğumuz verilerin, okuyucularınızın ulaşabileceği en kapsamlı ve güvenilir bilgiler olduğunu garanti ediyoruz.

Üstelik bizden tam olarak ne istediyseniz karşılığını daima zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim alırsınız.

Size, tv programlarından hangilerini izleyeceğinizi seçebilmeniz için ihtiyacınız olan bilgileri gösteren bir Elektronik Program Rehberi (EPG) sunuyouz. Bu rehberden ulaşacağınız bilgiler, güncel ve aynı zamanda ses ve görüntü kliplerine kadar eksiksiz nitelikte.

EPG'ler için sizinle yapacağımız anlaşma doğrultusunda, rehberi isteğinize göre şekillendirmek için gerekli yazılımları oluşturabilir, eksiksiz veri akışı sağlayabilir ve size kusursuz bir hizmet sunabiliriz.

Kanal ve program bilgilerinden oluşan kapsamlı veri tabanımız, herhangi bir kanal için, dilediğiniz formatta bilgileri teslim alabileceğiniz güvenilir bir kaynaktır.

Deneyimli ekibimiz tarafından yaratılan ve yönetilmekte olan veri tabanımızda, sizin tercihlerinize göre düzenlemeler yapabilir, gereksiz verileri eleyebilir, yeniden yazılmış ve güncellenmiş olan bütün bilgilere, yayına hazır olarak, elektronik ortamda ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Görseller, tanıtım fragmanları, metadata, web linkler ve interaktif olanaklar tek bir veri tabanından, aynı yüksek standartta size ulaştırılır.

Ciddi bir yatırım yaptığımız bu hizmetin, müşterilerimizin bu pazardan alabilecekleri en iyi hizmet olduğunu garanti ediyoruz.

Dijital tv yayıncılarına, sistemlerindeki kanalların bilinirliğini artıracak bir yapı kurmayı öneriyoruz.

Abonelerinizin, tüm kanal bilgileri arasından arama yaparken, sizin önerdiğiniz programların bilgilerine ulaşmalarını kolaylaştırabiliriz.

Müşterilerimize, televizyon programları arasından seçim yapmayı kolaylaştırmak için, ihtiyaç duyulan bilgileri gösteren bir Elektronik Program Rehberi sunuyoruz. Bu rehberden ulaşabileceğiniz bilgiler, güncel ve aynı zamanda ses ve görüntü kliplerine kadar eksiksiz nitelikte.

Sizinle yapacağımız anlaşma doğrultusunda, rehberi isteğinize göre şekillendirmek için gerekli yazılımları oluşturabilir, eksiksiz veri akışı sağlayabilir ve size kusursuz bir hizmet sunabiliriz.

Kanal ve program bilgilerinden oluşan kapsamlı veri tabanımız, herhangi bir kanal için, dilediğiniz formatta bilgileri teslim alabileceğiniz güvenilir bir kaynaktır.

Nasıl ki interaktif program rehberi pazarı her geçen gün biraz daha büyüyorsa; biz de elektronik cihazlardaki gelişmeleri destekleyici içerik ve teknolojiler için yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Sektörde lider konumda olan, kişisel elektronik cihaz üreticileriyle iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Ürününüzü oluştururken gerek duyduğunuz veri elemanlarının tespiti için size yardımcı olabiliriz.

Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş güncel tv program listelerini içeren, zengin ve eksiksiz veri tabanımızı da hizmetinize sunuyoruz. Kişisel video kaydediciler, cep telefonları, palmler ve diğer elektonik ürünleri de kapsayan tüm eğlence cihazları için veri sağlayabiliriz.

Evinizin Akıllısı SMART TV...

Smart Tv App Store'a hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Be Smart olarak kullanıcı dostu tasarım ve yazılımımızla kısa sürede uygulamanızın store’daki yerini almasını sağlıyoruz.Hizmetlerimiz


İş Ortaklarımız


Samsung,Philips,LG,Vestel Smart TV

Referanslarımız


epg,epgdata,yayın akışı,epr,tv rehberi,elektronik program rehberi,smarttv,tvrehberi,televizyon,tvguide,tv-gids,tv,xmltv, dizi,film,sinema,aktörler,konuk bilgisi,futbol,basketbol,süper lig,tenis,yüzme,dram,komedi,eğlence programı,tartışma programı,ana haber, haberler, beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe, trabzonspor, spor programları, gündem, yaşam, dini programlar, kadın, kadın programları, reklam, trailer, imdb, sosyal medya, yönetmen, yapımcı, yapım yılı, yazar, alt yazı, senarist, bölüm özetleri, bölüm fotoğrafları, akıllı işaretler, turkcell, turksat, teledünya, milliyet, hurriyet, ericsson, rovi, tivibu, ttnet, samsung, philips, vestel, sony, radikal, star, cumhuriyet, vatan, filbox toshiba, gracenote