Biz Kimiz

TV platformunuz, uygulamanız veya gazetenizin TV sayfası için televizyon rehberine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Hoş geldiniz!

Be Smart Akıllı Teknolojiler çalışma alanı televizyon olan, sektörde Elektronik Program Rehberleri (EPG) konusunda uzmanlaşmış bir içerik ajansıdır. Başta Türkçe yayın yapan televizyon kanallarının olmak üzere, yerli yabancı bir çok TV kanalının yayın akışları ve programlarıyla ilgili geniş ve ayrıntılı bir veri tabanına sahibiz.

Temelde işimiz, izleyiciler ile içerik sağlayıcılar ve platformlar arasında köprüler inşa etmek. Bu nedenle TV kanallarının doğrudan kendisinden temin ettiğimiz yayın akış ve program bilgilerini zenginleştirip, istenilen formatta müşterilerimize sunarız. Hizmet alanımız gazeteler, dergiler, kablo-uydu sistemleri, elektronik yayıncılar, araştırma şirketleri, uygulama sahipleri olabildiği gibi cihaz üreticilerini bile kapsar.

Sunduğumuz hizmetler arasında; isteğe göre tüm kanalların ya da sadece belli kanalların yayın akışları, program bilgileri ve belirli kanal ya da programlara yönelik özel ürünler yer alır. Böylelikle, Be Smart olarak, yüzlerce müşteriye ve sayısı milyonlara ulaşan tüketicilere hizmet veriyoruz.

Yönetim Ekibi

SEDEN AKŞIRAY

Managing Director

seden@besmart.com.tr

GÖKHAN DİLER

Chief Technology Officer

gokhan@besmart.com.tr

epg,epgdata,yayın akışı,epr,tv rehberi,elektronik program rehberi,smarttv,tvrehberi,televizyon,tvguide,tv-gids,tv,xmltv, dizi,film,sinema,aktörler,konuk bilgisi,futbol,basketbol,süper lig,tenis,yüzme,dram,komedi,eğlence programı,tartışma programı,ana haber, haberler, beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe, trabzonspor, spor programları, gündem, yaşam, dini programlar, kadın, kadın programları, reklam, trailer, imdb, sosyal medya, yönetmen, yapımcı, yapım yılı, yazar, alt yazı, senarist, bölüm özetleri, bölüm fotoğrafları, akıllı işaretler, turkcell, turksat, teledünya, milliyet, hurriyet, ericsson, rovi, tivibu, ttnet, samsung, philips, vestel, sony, radikal, star, cumhuriyet, vatan, filbox toshiba, gracenote